Hurda Plastik

Kategori: Genel | 0

HURDA PLASTİK ALIMI

İstanbul ve civarında hurda plastik alımı yapıyoruz. Özellikle toptancılık yapan şirketlerin depolarında birikmekte olan hurda plastikler için hurdacı ekibimizi gönderiyoruz. Hurda fiyatlandırma konusunda her zaman siz değerli müşterilerimizin kar etmesini istiyoruz. Plastik hurdası için en gerçekçi değeri size sunuyoruz. Sitemizdeki hurdacı telefon numarası üzerine tıklayarak rehberinize Hurda Nayloncu olarak kaydedin. Daha sonra whatsapp programı ile bize fotoğraf gönderin. Hem anında fiyat teklifi verelim hemde size en yakın hurdacı ekibimizi yönlendirelim.

 

Her renk ve cinsten plastik hurda alan firmamız paranızı anında nakit öder. Moblen veya elteks plastik yapıya sahip naylonlar için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Deponuzda daha fazla yer işgal etmeyin beyaz, sarı,siyah tüm renklerde naylon hurda satımı için bizimle iletişim kurun. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasının yanı sıra Tekirdağ bölgesinde de plastik poşet hurdası alıyoruz. Her ebat ve ölçüde hurda plastik satışı için bizleri arayınız. Ayrıca firmamız gıda paketleme yapan kuruluşlardan ikinci el plastik hurda alımı yapmaktadır. Hurdanızı hassas elektronik tartı ile şeffaf olarak tartarız. Ödeme tutarının tamamını tek parti halinde satış sonrası hemen veririz. Hurdanızı Hurda Nayloncu’ya yüksek fiyattan satmak için geç kalmayın.

 

İstanbul’da daha çok lojistik firmaları ve gıda depolama üzerine hizmet veren firmalardan talep almaktayız. Ayrıca fırınlar,fabrikalar ve tekstil atölyeleri de hurda plastik alımı yaptığımız önemli yerlerdir. Buralardan alım yaparken kesinlikle iş alanında engel olmuyoruz. Belirtilen gün ve saatte gelen personelimiz kendine tanılan süre zarfında hurda naylon yüklemesini yapar. Yerinde hassas tartım yaparak size belirtilen fiyat üzerinden bir ödeme tutarı sunar.

Peki Hurda Plastik Nasıl Meydana Geliyor

Plastik hurdalar fabrikaların kullanım sonra atık malzemelerinden meydana gelmektedir. Geri dönüşümü gerçekleştirildiğinde oldukça kullanımlı olan bu malzemeler hem ağırlık olarak hafif hem de malzeme olarak kullanım yerine göre oldukça dayanıklıdırlar. Özellikle üretim tesislerinde  büyük işler gören plastik kaplama malzemeleri ürünlerin gönderildikleri yerlerde boşa çıkmaktadır. Hurda Nayloncu gibi firmalar atıl duruma gelmiş  olan hurda plastikleri satın alarak geri dönüşüme göndermektedir. Böylece bu malzemeler tekrar kullanılabilir hale gelmektedirler. Hurda plastiklerin bir kısmı taşıma sonrasında dağılmış olabilir. Geri dönüşüm sürecinde bunların hiçbir önemi yoktur. Firmamız deponuzda bulunan tüm hurda plastik ürünlerinizi tartımını yaparak satın alma garantisi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir